Co mogę dla Ciebie zrobić?

Konsultacje Google Ads

Konsultacje Google Ads

Zdarzają się sytuacje, że całe szkolenie to za dużo, a klient potrzebuje rozwiązać tylko jeden lub kilka problemów ze swoją kampanią. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się godzinne konsultacje Google Ads. Możemy wtedy idealnie dopasować wymiar godzin do poszczególnego problemu.
  • Godzinne konsultacje Google Ads
  • Abonament miesięczny z dopasowaną ilością godzin konsultacji

Godziny konsultacji w abonamentach są odpowiednie dla osób, które prowadzą swoje kampanie i potrzebują specjalisty do “nadzorowania” i rozwoju kampanii miesiąc po miesiącu.

Szkolenia Google Ads

Szkolenia Google Ads

Wykorzystując moje doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads przez ostatnie 5 lat postanowiłem wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zacząć szkolić osoby, które chcą same prowadzić swoje kampanie lub zamierzają rozpocząć pracę w tej branży. Stawiam raczej na indywidualne podejście i warsztatową formułę szkoleń. Moim zdaniem sprawdza się to dużo lepiej niż szkolenia grupowe, gdzie prowadzący nie mogą poświęcić się w 100% jednej osobie. Organizuję również szkolenia indywidualne dla firm.
  • Szkolenia indywidualne Google Ads
  • Szkolenia dla firm z Google Ads

Stawiam na warsztatową formę szkoleń, więć będziemy pracowali na Twoim przykładzie i koncie. Dzięki temu ukończysz szkolenie z praktycznie gotową kampanią dla swojego biznesu.

Audyty kampanii

Audyty kampanii

Prowadzisz kampanię Google Ads samodzielnie i nie wiesz, czy robisz to dobrze? Potrzebujesz nowych wskazówek, które pomogą ci dalej rozwijać kampanię? A może wydaje ci się, że agencja prowadząca twoją kampanię robi to niedokładnie? Najlepszym rozwiązaniem, będzie audyt kampanii Google Ads.
  • Audyt kampanii Google Ads + godzina konsultacji
  • Audyt kampanii Google Ads + wprowadzenie zalecanych zmian

Po audycie wyślę Ci listę rzeczy oraz ustawień, które należy poprawić w kampanii. Dostaniesz również podpowiedzi oraz uwagi związane z rozwojem kampanii i możliwości, jakie możesz wykorzystać w ramach rozwoju. Do wykorzystania dodatkowo do audytu dostaniesz jeszcze godzinę konsultacji podczas której możemy omówić szczegółowo listę błędów oraz propozycje rozwoju.

Jak wygląda praca ze mną?

1

Omówienie warunków współpracy oraz produktów i branży

2

Stworzenie konta Google Ads którego będziesz administratorem lub przyznanie mi dostępu do Twojego konta Google Ads jeżeli takie posiadasz

3

Przyznanie mi dostępu dostępu do wszystkich usług powiązanych z omawianą Google Ads takich jak Google Analytics, Google Merchant Centre oraz Google Tag Manager

4

Stworzenie kampanii Google Ads oraz konfiguracja Google Analytics

5

Stworzenie raportu z działania kampanii Google Ads w Google Data Studio

6

Comiesięczna optymalizacja kampanii Google Ads tak, aby przynosiła jak największe korzyści lub spełniała ustalone wcześniej założenia

Opinie klientów

Zobacz opinie, które moi klienci przesłali do mnie, zamieścili na Linkedinie i Google ...

Grzegorz Krzyżaniak

Gregor Media

Polecam Michała i jego umiejętności pod kątem Google Ads. Podczas konsultacji wyjaśnił mi wszystkie zagadnienia związane z moimi kampaniami. Konkrety bez lania wody. Należy wspomnieć o tym, że Michał jest po prostu bardzo miłą i kulturalną osobą dlatego współpraca z nim to czysta przyjemność.

Monika Ambrozowicz

picterra.ch

I'm more than satisfied with a Google Ads training that I've recently had. It was a highly practical and efficient hands-on workshop, during which I created my first campaign with different types of ads. Michal is an excellent instructor - patient, easy to communicate, and well qualified. I can highly recommend his courses and audits

Gabriela Cerowska

MOMA

Polecam współpracę z Michałem! Znawca Google Ads oraz wielu innych narzędzi, które przyczynią się do poprawy widoczności firmy w sieci, a co za tym idzie poprawie wyników firmy. Świetny strateg i spec od analizy danych. Pełen profesjonalizm i nieszablonowe podejście.

Halina Stawińska

Lips4Ever

Pana Michała rekomendował znajomy jako osobę solidną i na wysokim poziomie przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Współpraca od razu zaczęła przynosić mojej firmie bardzo wymierne korzyści. Adwords robione jest szczegółowo , wielowątkowo. Pan Michał jest elastyczny, nie działa szablonowo i jest otwarty na sugestie związane ze specyfiką produktu klienta. Nowe pomysły konsultujemy wspólnie i dopasowujemy budżet. Otrzymuję szczegółowe raporty z wykonanej pracy i jej efektów. A co istotne niesłychanie uczciwie rozlicza swoje usługi zachowując bardzo dobrą relację w aspekcie „jakość/cena”.

Mateusz Kwiatkowski

Michał dokonał audytu konta Google Ads i prowadzonych kampanii w mojej firmie. Audyt jest szczegółowy i otwiera oczy na to co warto poprawić. Szybka i sprawna komunikacja oraz dowiezienie audytu w ustalonym terminie zachęca mnie do podjęcia stałej współpracy! Zdecydowanie rekomenduje Michała jako eksperta w dziedzinie Google Ads

Marcin Przybylski

Mprzybylski

Profesjonalna obsługa w każdym calu. Przez kilka miesięcy współpracowałem z Michałem w zakresie obsługi strony internetowej i reklam Adwords. To temat trudny i niewdzięczny, zwłaszcza w zakresie fotografii. Michał wywiązał się świetnie ze swojej pracy oraz sprostał moim wymaganiom, z czego korzystam do dzisiaj. Jego porady oraz praca pozytywnie wpłynęły na odbiór mojej strony przez moich klientów, co przełożyło się na ilość zapytań o moje usługi.

Małgorzata Dadok-Grabska

DGPROMO

Zapał, energia, dążenie do celu, otwartość, umiejętność dokonywania trafnych analiz to cechy, którymi można opisać Michała. Prawdziwy profesjonalista dobrze radzący sobie z narzędziami Google.

Klaudia Wilusz

NAV 24

Szkolenie z Michałem zdecydowanie zaliczam jako jedno z najbardziej merytorycznych, w jakich miałam okazję brać udział. Michał potrafi w praktyczny, poparty konkretnymi przykładami sposób przekazać wiedzę. Praktyczne doświadczenie, know-how i przede wszystkim świetne umiejętności dydaktyczne powodują, że Michał jest naprawdę świetnym szkoleniowcem w obszarze Google Ads

… oraz w międzynarodowym serwisie dla profesjonalistów - Clutch:

Zaufali mi

Znak Horyzont
Yolk
Purena
CARGO by owee
epinokio
Centuria
Fabryka Pościeli
Iglaco.com
Manufaktura w Bolesławcu