Szkolenia Google Ads

Wykorzystując moje doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads przez ostatnie 5 lat postanowiłem wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zacząć szkolić osoby, które chcą same prowadzić swoje kampanie lub zamierzają rozpocząć pracę w tej branży. Stawiam raczej na indywidualne podejście i warsztatową formułę szkoleń. Moim zdaniem sprawdza się to dużo lepiej niż szkolenia grupowe, gdzie prowadzący nie mogą poświęcić się w 100% jednej osobie. Organizuję również szkolenia indywidualne dla firm.

Szkolenia indywidualne Google Ads

Indywidualne szkolenie Google Ads w formie warsztatowej. Dzięki szkoleniu 1 na 1 będę mógł dopasować poziom szkolenia do Twojej aktualnej wiedzy i skupić się na tematach, które przydadzą Ci się najbardziej podczas pracy nad Twoją kampanią.

Po szkoleniu otrzymasz imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenia dla firm z Google Ads

Masz swoją firmę i chciałbyś prowadzić kampanie Google Ads ze swoim zespołem? Szkolenia dla firm to idealne rozwiązanie. Przeprowadze twoich pracowników przez panel Google Ads, tak żeby samodzielnie potrafili skonfigurować kampanię oraz dam im wskazówki, które pomogą w późniejszym prowadzeniu kampanii. Przed każdym szkoleniem muszę się przygotować, więc będę potrzebował od Ciebie informacje o branży w której działasz oraz dane, które pomogą mi ukierunkować szkolenie pod twoją branżę.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat ukończenia szkolenia

Stawiam na warsztatową formę szkoleń, więc będziemy pracowali na Twoim przykładzie i koncie. Dzięki temu ukończysz szkolenie z praktycznie gotową kampanią dla swojego biznesu.

Opinie klientów

Zobacz opinie, które moi klienci przesłali do mnie, zamieścili na Linkedinie i Google ...

Grzegorz Krzyżaniak

Gregor Media

Polecam Michała i jego umiejętności pod kątem Google Ads. Podczas konsultacji wyjaśnił mi wszystkie zagadnienia związane z moimi kampaniami. Konkrety bez lania wody. Należy wspomnieć o tym, że Michał jest po prostu bardzo miłą i kulturalną osobą dlatego współpraca z nim to czysta przyjemność.

Monika Ambrozowicz

picterra.ch

I'm more than satisfied with a Google Ads training that I've recently had. It was a highly practical and efficient hands-on workshop, during which I created my first campaign with different types of ads. Michal is an excellent instructor - patient, easy to communicate, and well qualified. I can highly recommend his courses and audits

Gabriela Cerowska

MOMA

Polecam współpracę z Michałem! Znawca Google Ads oraz wielu innych narzędzi, które przyczynią się do poprawy widoczności firmy w sieci, a co za tym idzie poprawie wyników firmy. Świetny strateg i spec od analizy danych. Pełen profesjonalizm i nieszablonowe podejście.

Halina Stawińska

Lips4Ever

Pana Michała rekomendował znajomy jako osobę solidną i na wysokim poziomie przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Współpraca od razu zaczęła przynosić mojej firmie bardzo wymierne korzyści. Adwords robione jest szczegółowo , wielowątkowo. Pan Michał jest elastyczny, nie działa szablonowo i jest otwarty na sugestie związane ze specyfiką produktu klienta. Nowe pomysły konsultujemy wspólnie i dopasowujemy budżet. Otrzymuję szczegółowe raporty z wykonanej pracy i jej efektów. A co istotne niesłychanie uczciwie rozlicza swoje usługi zachowując bardzo dobrą relację w aspekcie „jakość/cena”.

Mateusz Kwiatkowski

Michał dokonał audytu konta Google Ads i prowadzonych kampanii w mojej firmie. Audyt jest szczegółowy i otwiera oczy na to co warto poprawić. Szybka i sprawna komunikacja oraz dowiezienie audytu w ustalonym terminie zachęca mnie do podjęcia stałej współpracy! Zdecydowanie rekomenduje Michała jako eksperta w dziedzinie Google Ads

Marcin Przybylski

Mprzybylski

Profesjonalna obsługa w każdym calu. Przez kilka miesięcy współpracowałem z Michałem w zakresie obsługi strony internetowej i reklam Adwords. To temat trudny i niewdzięczny, zwłaszcza w zakresie fotografii. Michał wywiązał się świetnie ze swojej pracy oraz sprostał moim wymaganiom, z czego korzystam do dzisiaj. Jego porady oraz praca pozytywnie wpłynęły na odbiór mojej strony przez moich klientów, co przełożyło się na ilość zapytań o moje usługi.

Małgorzata Dadok-Grabska

DGPROMO

Zapał, energia, dążenie do celu, otwartość, umiejętność dokonywania trafnych analiz to cechy, którymi można opisać Michała. Prawdziwy profesjonalista dobrze radzący sobie z narzędziami Google.

Klaudia Wilusz

NAV 24

Szkolenie z Michałem zdecydowanie zaliczam jako jedno z najbardziej merytorycznych, w jakich miałam okazję brać udział. Michał potrafi w praktyczny, poparty konkretnymi przykładami sposób przekazać wiedzę. Praktyczne doświadczenie, know-how i przede wszystkim świetne umiejętności dydaktyczne powodują, że Michał jest naprawdę świetnym szkoleniowcem w obszarze Google Ads

Zaufali mi

Znak Horyzont
Yolk
Purena
CARGO by owee
epinokio
Centuria
Fabryka Pościeli
Iglaco.com
Manufaktura w Bolesławcu