Audyty kampanii

Prowadzisz kampanię Google Ads samodzielnie i nie wiesz, czy robisz to dobrze? Potrzebujesz nowych wskazówek, które pomogą ci dalej rozwijać kampanię? A może wydaje ci się, że agencja prowadząca twoją kampanię robi to niedokładnie? Najlepszym rozwiązaniem, będzie audyt kampanii Google Ads.

Audyt kampanii Google Ads + godzina konsultacji

Po audycie wyślę Ci listę rzeczy oraz ustawień, które należy poprawić w kampanii. Dostaniesz również podpowiedzi oraz uwagi związane z rozwojem kampanii i możliwości, jakie możesz wykorzystać w ramach rozwoju.

Minimalny koszt audytu to 1500 zł netto.

Audyt kampanii Google Ads + wprowadzenie zalecanych zmian

Założenia i wykonanie audytu są dokładnie takie same jak w przypadku wersji z dodatkową godziną konsultacji. W tym przypadku jednak wprowadzę zmiany, które zaproponuje po audycie.

Cena jest ustalana w zależności od ilości pracy wyszczególnionej po audycie.

Na początku musisz przyznać mi dostęp do kont Google Ads oraz Google Analytics. Jeżeli masz problem z ustawieniem celów konwersji i używasz Google Tag Managera, to również będę potrzebował do niego dostęp. Do audytu kampanii sklepu internetowego będę potrzebował również dostępu do Google Merchant Centre Następnie wysyłasz mi założenia kampanii. Budżet, lokalizacje na którą chcesz kierować reklamy, osoby do których mają docierać oraz wszystkie inne informacje, które pomogą mi w audycie Na audyt potrzebuję 1 dzień. Jeżeli nie mam zaplanowanych innych audytów lub szkoleń na ten termin, to audyt zostanie przeprowadzony w kolejny dzień od otrzymania dostępów oraz założeń kampanii

Po audycie wyślę Ci listę rzeczy oraz ustawień, które należy poprawić w kampanii. Dostaniesz również podpowiedzi oraz uwagi związane z rozwojem kampanii i możliwości, jakie możesz wykorzystać w ramach rozwoju. Do wykorzystania dodatkowo do audytu dostaniesz jeszcze godzinę konsultacji podczas której możemy omówić szczegółowo listę błędów oraz propozycje rozwoju.

Opinie klientów

Zobacz opinie, które moi klienci przesłali do mnie, zamieścili na Linkedinie i Google ...

Grzegorz Krzyżaniak

Gregor Media

Polecam Michała i jego umiejętności pod kątem Google Ads. Podczas konsultacji wyjaśnił mi wszystkie zagadnienia związane z moimi kampaniami. Konkrety bez lania wody. Należy wspomnieć o tym, że Michał jest po prostu bardzo miłą i kulturalną osobą dlatego współpraca z nim to czysta przyjemność.

Monika Ambrozowicz

picterra.ch

I'm more than satisfied with a Google Ads training that I've recently had. It was a highly practical and efficient hands-on workshop, during which I created my first campaign with different types of ads. Michal is an excellent instructor - patient, easy to communicate, and well qualified. I can highly recommend his courses and audits

Gabriela Cerowska

MOMA

Polecam współpracę z Michałem! Znawca Google Ads oraz wielu innych narzędzi, które przyczynią się do poprawy widoczności firmy w sieci, a co za tym idzie poprawie wyników firmy. Świetny strateg i spec od analizy danych. Pełen profesjonalizm i nieszablonowe podejście.

Halina Stawińska

Lips4Ever

Pana Michała rekomendował znajomy jako osobę solidną i na wysokim poziomie przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Współpraca od razu zaczęła przynosić mojej firmie bardzo wymierne korzyści. Adwords robione jest szczegółowo , wielowątkowo. Pan Michał jest elastyczny, nie działa szablonowo i jest otwarty na sugestie związane ze specyfiką produktu klienta. Nowe pomysły konsultujemy wspólnie i dopasowujemy budżet. Otrzymuję szczegółowe raporty z wykonanej pracy i jej efektów. A co istotne niesłychanie uczciwie rozlicza swoje usługi zachowując bardzo dobrą relację w aspekcie „jakość/cena”.

Mateusz Kwiatkowski

Michał dokonał audytu konta Google Ads i prowadzonych kampanii w mojej firmie. Audyt jest szczegółowy i otwiera oczy na to co warto poprawić. Szybka i sprawna komunikacja oraz dowiezienie audytu w ustalonym terminie zachęca mnie do podjęcia stałej współpracy! Zdecydowanie rekomenduje Michała jako eksperta w dziedzinie Google Ads

Marcin Przybylski

Mprzybylski

Profesjonalna obsługa w każdym calu. Przez kilka miesięcy współpracowałem z Michałem w zakresie obsługi strony internetowej i reklam Adwords. To temat trudny i niewdzięczny, zwłaszcza w zakresie fotografii. Michał wywiązał się świetnie ze swojej pracy oraz sprostał moim wymaganiom, z czego korzystam do dzisiaj. Jego porady oraz praca pozytywnie wpłynęły na odbiór mojej strony przez moich klientów, co przełożyło się na ilość zapytań o moje usługi.

Małgorzata Dadok-Grabska

DGPROMO

Zapał, energia, dążenie do celu, otwartość, umiejętność dokonywania trafnych analiz to cechy, którymi można opisać Michała. Prawdziwy profesjonalista dobrze radzący sobie z narzędziami Google.

Klaudia Wilusz

NAV 24

Szkolenie z Michałem zdecydowanie zaliczam jako jedno z najbardziej merytorycznych, w jakich miałam okazję brać udział. Michał potrafi w praktyczny, poparty konkretnymi przykładami sposób przekazać wiedzę. Praktyczne doświadczenie, know-how i przede wszystkim świetne umiejętności dydaktyczne powodują, że Michał jest naprawdę świetnym szkoleniowcem w obszarze Google Ads

Zaufali mi

Znak Horyzont
Yolk
Purena
CARGO by owee
epinokio
Centuria
Fabryka Pościeli
Iglaco.com
Manufaktura w Bolesławcu