Freelancer Google Ads

Swoją przygodę z reklamami Google Ads i analityką rozpocząłem w 2016 roku

Po studiach na kierunku Marketing Internetowy na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie postanowiłem wyspecjalizować się w reklamach Google Ads i analityce. Zdobywałem praktyczną wiedzę, pracując z klientami z wielu branż. Chcąc być na bieżąco z nowościami, uczestniczę w szkoleniach organizowanych przez Google oraz biorę udział w eventach marketingowych.

Jestem raczej indywidualistą, więc praca w agencjach nie sprawiała mi tyle satysfakcji, co zajmowanie się dodatkowymi zleceniami. Dlatego postanowiłem zacząć działać jako freelancer obsługujący swoich klientów oraz pomagający innym agencjom. Na koncie mam pracę z kampaniami o budżetach od 5 do 80 tys. złotych. Stworzyłem już ponad 200 kampanii – od sklepów internetowych, przez branżę usługową, aż po kampanie fundacji finansowane z programu Google Ad Grants.

Niech przemówią liczby

0

Zrealizowałem ponad 200 projektów kampanii reklamowych.

0

Od tylu lat zajmują się reklamami Google. Waspółpracując ze mną wybierasz doświadczenie.

0

Tyle lat średnio trwa moja współpraca z partnerami. Stawiam na długotrwałe relacje.

0

85% moich klientów pochodzi z rekomendacji. Jestem dumny z zaufania i efektów, które wspólnie osiągamy.

Znajdziesz mnie w social media

Co mogę dla Ciebie zrobić

Google Ads

Kampanie Google Ads to obecnie jedna z najpopularniejszych metod reklamowania się online. Obecnie z wyszukiwarki Google korzysta 91,86% ludzi na świecie i to właśnie tam są twoi obecni i przyszli klienci. Możliwości reklamowania się jest mnóstwo. Od reklamy tekstowej, przez reklamy produktowe dla sklepów internetowych po kampanie video na Youtube. Najważniejsze to dopasować odpowiednie typy reklam do swojej branży tak, żeby przynosiły ci jak największy zysk.

 • Kampanie tekstowe w wyszukiwarce
 • Kampanie graficzne w sieci reklamowej Google
 • Kampanie produktowe dla sklepów internetowych
 • Kampanie lokalne w mapach Google
 • Kampanie video na Youtube
 • Zagraniczne kampanie Google Ads
Google Ads

Szkolenia

Wykorzystując moje doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads przez ostatnie 5 lat postanowiłem wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zacząć szkolić osoby, które chcą same prowadzić swoje kampanie lub zamierzają rozpocząć pracę w tej branży. Stawiam raczej na indywidualne podejście i warsztatową formułę szkoleń. Moim zdaniem sprawdza się to dużo lepiej niż szkolenia grupowe, gdzie prowadzący nie mogą poświęcić się w 100% jednej osobie. Organizuję również szkolenia indywidualne dla firm.

 • Szkolenia indywidualne Google Ads
 • Szkolenia dla firm z Google Ads
Szkolenia Google Ads

Konsultacje

Zdarzają się sytuacje, że całe szkolenie to za dużo, a klient potrzebuje rozwiązać tylko jeden lub kilka problemów ze swoją kampanią. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się godzinne konsultacje Google Ads. Możemy wtedy idealnie dopasować wymiar godzin do poszczególnego problemu.

 • Godzinne konsultacje Google Ads
 • Abonament miesięczny z dopasowaną ilością godzin konsultacji
Konsultacje

Audyt kampanii

Prowadzisz kampanię Google Ads samodzielnie i nie wiesz, czy robisz to dobrze? Potrzebujesz nowych wskazówek, które pomogą ci dalej rozwijać kampanię? A może wydaje ci się, że agencja prowadząca twoją kampanię robi to niedokładnie? Najlepszym rozwiązaniem, będzie audyt kampanii Google Ads.

 • Audyt kampanii Google Ads + godzina konsultacji
 • Audyt kampanii Google Ads + wprowadzenie zalecanych zmian
Audyty kampanii

Zaufali mi

Znak Horyzont
Yolk
Purena
CARGO by owee
epinokio
Centuria
Fabryka Pościeli
Iglaco.com
Manufaktura w Bolesławcu