We are the fastest-growing
Google Ads agency in Poland
that will maximize your income
blah blah...

I could write here whatever I want and insert dozens of empty phrases. But what for? Would you really believe them? I hope not. As a freelancer dealing with Google Ads campaigns, I prefer to show what I’m capable of in practice.

What can I do for you?

Why choose me instead of bigger agencies?

Having worked for several ad words companies before, I first analyzed and then got rid of all the things that often frustrate the customers (and me too). Every campaign requires a fresh approach. Every situation is different, so there’s no point in repeating the same schema. Let’s discuss what I can do for you and how it may help your company to grow. I really care about you multiplying your income. The more you earn, the longer you stay with me, so it’s a win-win deal.

Don’t have Google Ads yet?

There’s time to waste! The competition is huge, so take a deep dive into the campaigns. Without a thorough research and diversified ways to reach your customers, the campaigns are doomed to fail.

Want to start your journey with Google Ads? Take advantage of Google Grants? Feels like you could do better than your current agency? Don’t have enough time to wait until your SEO starts doing wonders? Drop me an e-mail! Together, we will get through your objectives and agree on what you really need. No briefs or clichés. Let’s talk, compare our visions and plans, decide on the most effective strategy and bring it to life.

See what others think about me

Pana Michała rekomendował znajomy jako osobę solidną i na wysokim poziomie przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Współpraca od razu zaczęła przynosić mojej firmie bardzo wymierne korzyści. Adwords robione jest szczegółowo , wielowątkowo. Pan Michał jest elastyczny, nie działa szablonowo i jest otwarty na sugestie związane ze specyfiką produktu klienta. Nowe pomysły konsultujemy wspólnie i dopasowujemy budżet. Otrzymuję szczegółowe raporty z wykonanej pracy i jej efektów. A co istotne niesłychanie uczciwie rozlicza swoje usługi zachowując bardzo dobrą relację w aspekcie „jakość/cena”.

Halina Stawińska

Współpraca z Michałem układała nam się bardzo pozytywnie. Michał świetnie dostosowuje się do potrzeb klientów, pracuje w oparciu o ustalone cele i jest bardzo elastyczny w podejściu. Polecamy.

Zespół Reno

Zapał, energia, dążenie do celu, otwartość, umiejętność dokonywania trafnych analiz to cechy, którymi można opisać Michała. Prawdziwy profesjonalista dobrze radzący sobie z narzędziami Google.

Małgorzata Dadok-Grabska

Profesjonalna obsługa w każdym calu. Przez kilka miesięcy współpracowałem z Michałem w zakresie obsługi strony internetowej i reklam Adwords. To temat trudny i niewdzięczny, zwłaszcza w zakresie fotografii. Michał wywiązał się świetnie ze swojej pracy oraz sprostał moim wymaganiom, z czego korzystam do dzisiaj. Jego porady oraz praca pozytywnie wpłynęły na odbiór mojej strony przez moich klientów, co przełożyło się na ilość zapytań o moje usługi.

MARCIN PRZYBYLSKI
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

They trusted me:

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Get in touch with me!

AdWars Michał Michalik

698 983 552