Google Ads Courses

Prowadzę szkolenia z zakresu Google Ads dla grup oraz klientów indywidualnych (1:1). Szkolenia mają formę warsztatów, które w zależności od potrzeb klienta obejmują różne zakresy tematyczne. Na szkoleniach staram się w miarę możliwości pracować w panelu Google Ads i jak najmniej skupiać się na prezentacji. Dzięki temu każdy, kto wyjdzie ze szkolenia będzie mógł bez problemu wdrożyć to czego się nauczył w swoich kampaniach. Warsztaty prowadzone są na najnowszym interfejsie z uwzględnieniem wszystkich najnowszych zmian, które dostępne są w Google Ads.

Szkolenia

INDYWIDUALNE

Spersonalizowane, indywidualne szkolenia Google Ads1 vs 1 to najlepszy sposób, aby nauczyć się tworzyć kampanie. Zagadnienia dopasowane są do twoich umiejętności oraz branży, w której chcesz działać. Pracujemy na twoim koncie. Po zakończonym szkoleniu kampania będzie gotowa do startu, a ty będziesz wiedział jak ją optymalizować.

Szkolenia

DLA FIRM

Masz swoją firmę i chciałbyś prowadzić kampanie Google Ads ze swoim zespołem? Szkolenia dla firm to idealne rozwiązanie. Przeprowadze twoich pracowników przez panel Google Ads, tak żeby samodzielnie potrafili skonfigurować kampanię oraz dam im wskazówki, które pomogą w późniejszym prowadzeniu kampanii. Przed każdym szkoleniem muszę się przygotować, więc będę potrzebował od Ciebie informacje o branży w której działasz oraz dane, które pomogą mi ukierunkować szkolenie pod twoją branżę. Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat ukończenia szkolenia

Get in touch with me!

AdWars Michał Michalik

698 983 552